Ефективне очищення печінки з «Овесол» – Інструкція по застосуванню

Повноцінне функціонування печінки забезпечує комфортний стан після їжі і здоров’я шкіри. Навпаки, дисфункції печінки супроводжуються відчуттями тяжкості в правому підребер’ї, дискомфортний стан після прийому їжі, висипання на тілі запального характеру. Недостатня кількість ферментів позначається на фігурі, кольорі шкіри, настрої.


Овесол – засіб на рослинній основі
Печінка стоїть на сторожі нашого здоров’я, виділяючи незамінні ферменти для розщеплення і засвоєння їжі. Цей орган виконує роль природного фільтру, знешкоджує численні токсини і шкідливі речовини. Чималу роль на її стан грає екологічна ситуація, образ харчування.

На щастя, печінка здатна регенерувати, тобто, самовідновлюватися.

Токсини, що накопичуються протягом життя, перешкоджають регенерації органу. Існує чимало народних гепапротекторних засобів. Більшість з них діють занадто радикально і здатні привести до спазмів і загострення латентного стану. Фахівці компанії «Евалар» розробили ефективний засіб «Овесол», м’яко очищає фільтраційний орган.

У складі препарату – інгредієнти рослинного походження:

 • Витяжка з вівса;
 • Екстракт безсмертника;
 • Витяжки з куркуми і м’яти.

Згодом компанія посилила формулу Овесола, додавши до рослинному складу володушка і шипшину. Обидва засоби випускаються у формі крапель і таблеток. Однієї упаковки засобу досить для повного курсу.

Коли приходить час Овесола

Препарат на рослинній основі ідентифікується в реєстрі як біологічно активна добавка і не має протипоказань. БАД не представляє небезпеки вагітним, жінкам, що годують. Клінічні дослідження показали повну нешкідливість препарату і відсутність побічних ефектів.

Традиційна медицина не має однозначної думки про застосування БАДів і багато пацієнтів приходять до необхідності їх прийому самостійно. Овесол рекомендований до прийому людям, які проживають в екологічно неблагополучною місцевості. Також він допоможе зберегти здоров’я працівникам шкідливого виробництва. «Овесол» незамінний для відновлення печінки пацієнтів, які мали в минулому проблеми з алкоголем. Засіб застосовують в профілактичних і лікувальних цілях при:

 • Застійних явищах в жовчному міхурі;
 • Дискомфорті після прийому їжі;
 • Відчутті тяжкості в правому підребер’ї;
 • Метеоризмі, запорах, проблемами зі шкірою.
Читайте также:  Диклофенак і алкоголь - чи можна поєднувати алкоголь і диклофенак

Як «Овесол» впливає на організм

Всі рослинні інгредієнти, що входять до складу препарату, здавна застосовуються в традиційній і народній медицині при проблемах з печінкою. «Овесол» підсилює метаболізм фільтраційних тканин, знімає спазм жовчних проток, викликає оновлення жовчі в жовчному міхурі.

Усунення спазму протоків полегшує відтік і оновлення жовчі. Жовчний міхур самостійно звільняється від конкрементів у вигляді піску і дрібного каміння. Поліпшення процесу ферментації усуває здуття живота після прийому їжі. Живильні речовини повноцінно засвоюються кишечником на тлі якісної роботи жовчного міхура і печінки.

Як, коли і в якій дозуванні приймати «Овесол»

Незалежно від форми випуску БАД слід приймати двічі в день з інтервалом в 12 годин. «Овесол» і «Овесол. Покращена формула »приймають по одній таблетці незалежно від прийому їжі, запиваючи великою кількістю води. Курс прийому «Овесола» триває 20 днів. Очищення за допомогою засобу посиленою формули займає десять днів.

[idea] При виборі препарату слід враховувати, що краплі «Овесол» містять медичний спирт. [/idea]

«Овесол» в краплях також приймають двічі на день з інтервалом в 12 годин. Разовий прийом становить 15-20 крапель, розведені водою. У перерахунку це дорівнює 0,5 чайної ложки. Курс прийому триває 20 днів. Маючи проблеми з печінкою або жовчним міхуром, слід повторювати курс очищення кожні три-чотири місяці на протязі року.

Протипоказання до прийому БАДа

З огляду на м’яку дію препарату, «Овесол» практично не має протипоказань. Відновлення печінкових функцій обумовлено властивостями рослинних інгредієнтів. Чутливість до одного з них може стати підставою для протипоказання до прийому. Проте, такі випадки зустрічаються вкрай рідко.

«Овесол» можна приймати без побоювань під час вагітності і після пологів. Препарат не має небажаної дії під час грудного вигодовування. Слід враховувати загальний стан печінки і жовчного міхура. Існують стану, при яких небажано приймати жовчогінні препарати.

Читайте также:  Прийом алкоголю після курсу лікування антибіотиками або чи можна пити алкоголь після прийому антибіотиків?

Позитивні властивості препарату

«Овесол» надає комфортне спазмолітичну, протизапальну, жовчогінну та детоксикуючу дію на печінку і жовчний міхур. Препарат руйнує невеликі камені, які виводяться з потоком жовчі. Усунення застійних явищ сприяє повноцінній роботі кишечника.

Нормалізація функцій кишечника призводить до втрати кількох кілограмів ваги.

Як наслідок, прийом «Овесола» призводить до :

 • Поліпшення сну і працездатності;
 • Відсутність здуття живота після їжі;
 • Усунення гнійничкових висипань на шкірі;
 • Внаслідок детоксикації нормалізується колір обличчя;
 • Поліпшення перистальтики кишечника і нормалізація стільця.

Він не тільки покращує роботу жовчного міхура і сприяє відновленню печінки, а й призводить до сприятливих наслідків для всього організму, які обумовлені нормалізацією функцій цих органів. Детоксикація організму позитивно впливає на імунітет.

Людина з повноцінно функціонуючої печінкою більш стійка до сезонних інфекційних захворювань.

Побічні ефекти від прийому «Овесола»

Активна добавка посилює відтік жовчі, що в окремих випадках може викликати дискомфорт, виражений наступними симптомами:

 • Біль у правому підребер’ї;
 • Нудота з позивами до блювоті;
 • Кровотеча з носу.

Дана картина спостерігається в перші дні очищає курсу і викликана посиленням процесів в печінці і жовчному міхурі. Зазвичай через два-три дні самопочуття поліпшується, що говорить про відсутність необхідності переривати розпочатий курс.

Правила зберігання препарату

Правила зберігання таблеток і крапель «Овесола» відповідають загальноприйнятим нормам, що застосовуються щодо всіх фармакологічних засобів. Важливо щільно закривати флакон із спиртовими краплями, щоб не допустити випаровування препарату. БАДи не можна піддавати дії сонячних променів і високих температур, які здатні порушити лікувальну формулу. Таблетки необхідно зберігати в захищеному від вологи місці.

Чай “Овесол” – інструкція для медичного застосування

Чай "Овесол" - інструкція для медичного застосуванняРосійські експерти з компанії «Евалар» розширили лінійку гепапротекторних БАДів випуском трав’яного чаю і розчину на основі молодого вівса в поєднанні з рослинною композицією. Нові препарати служать в якості сприятливо супутніх очищає курсу таблетками або краплями цієї лінії.

Читайте также:  Дюфастон і алкоголь - Чи можна алкоголь при прийомі дюфастона?

Унікальність чаю і розчину полягає у високій біодоступності. Дія трав’яного пиття починається в ротовій порожнині і дуже швидко досягає печінки та інших органів шлунково-кишкового тракту. Розчин «Овесол» виконаний на основі колоїдної рідини, що має велику схожість з біологічною рідиною організму.

[idea] Окремо слід згадати, що компанія самостійно вирощує всі складові для своєї продукції і може гарантувати екологічну безпеку інгредієнтів. [/idea]

Чай і розчин «Овесол» надають більш м’яку дію, ніж таблетки і краплі. Найбільш ефективно поєднувати їх прийом під час курсу очищення . Однак, рідкий препарат може застосовуватися окремо, якщо немає необхідності в інтенсивній програмі очищення.

Взаємодія з алкоголем або чи можна Овесол з алкоголем

Етанол є універсальним розчинником, який набирає у взаємодію з водою і біологічними рідинами організму. Отже, алкоголь вступає у взаємодію з «Овесол», нівелюючи очищають і відновлюють властивості препарату.

[idea] Нерідко саме спиртне служить причиною плачевного стану печінки. [/idea]

Лікувальну властивість рослинної композиції БАДа направлено на детоксикацію фільтруючого органу, усунення наслідків етаноловою інтоксикації. Прийом алкоголю під час очищає курсу може звести нанівець всі зусилля і витрати.

Одночасна етанолова інтоксикація і детоксикація за допомогою «Овесола» може привести до непередбаченої реакції з довготривалими наслідками.

До того ж, поєднання спиртного з «Овесол» може викликати алергічну реакцію. Є висока ймовірність, що алергія виникне нема на лікарські рослини, а на інгредієнт спиртного напою.

У разі, якщо алергічну реакцію викличе один з компонентів алкогольного напою, то людина згодом не зможе вживати не тільки спиртне, але і ліки на основі медичного спирту. Тому, слід всіляко уникати прийом алкоголю під час тритижневого реабілітаційного курсу.

Отправить ответ

avatar
  Подписаться  
Уведомление о