Свічки і алкоголь. Чи можна поєднувати свічки і алкоголь?

Багато лікарських препаратів випускають у формі ректальних, вагінальних свічок. Вагінальні свічки призначають гінекологи при амбулаторному лікуванні «жіночих» хвороб. Ректальні свічки включаються в програму терапії урологічних захворювань. Так як лікування проводиться амбулаторно, хворі часто задаються питанням про сумісність вагінальних, ректальних свічок з прийомом алкоголю.

Дія вагінальних та ректальних свічок

Вагінальні, ректальні свічки можна умовно розділити на три групи, ґрунтуючись на їх вплив на організм.

 • антимікробної дії
 • протизапальні
 • протизаплідні

Найчастіше вагінальні і ректальні свічки застосовують один-два рази на день, переважно на ніч перед сном. Зазвичай терапевтичний курс становить два тижні. В окремих випадках свічки застосовують три тижні. Це не відноситься до протизаплідних свічок, які застосовують разово, як контрацептив.

Коли призначають вагінальні, ректальні свічкиВагінальні і ректальні свічки надають місцеву дію. Частина лікуючого речовини потрапляє в кров через слизову оболонку піхви або прямої кишки. У більшості випадків свічки призначають в поєднанні з іншими препаратами у вигляді таблеток або ін’єкцій для досягнення кращого терапевтичного ефекту.

Перевага свічок перед іншими формами препаратів полягає в швидкій доставці лікуючого речовини до осередку захворювання. Також вони завоювали свою популярність завдяки простоті застосування і часто застосовуються в амбулаторному лікуванні гінекологами і урологами.

Коли призначають вагінальні, ректальні свічки?

Застосування вагінальних свічок дозволяє цілеспрямовано впливати на бактерії, ерозії, запалення жіночих органів. Ректальні свічки призначають в урології при лікуванні простатиту, імпотенції, еректильної дисфункції. Також ректальні супозиторії призначають для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (далі ШКТ).

Підставою для призначення вагінальних свічок є результати мікробіологічного дослідження мазка вагінальних виділень або візуального огляду. Ректальні свічки призначаються після огляду урологом.

Свічки антимікробної дії призначають при виявленні патогенних бактерій. Діюча речовина препаратів цієї групи пригнічує патогенну мікрофлору, надають антисептичну дію на слизову оболонку піхви. У цю групу входять вагінальні свічки:

 • Генферон
 • Ливарол
 • Депантол
 • Віферон
 • Бетадин
 • Гексикон
 • Полижинакс
 • Тержинан
Читайте также:  Диклофенак і алкоголь - чи можна поєднувати алкоголь і диклофенак

Ректальні свічки зазвичай призначають для лікування простатиту, імпотенції, урологічних захворювань, виразкової хвороби шлунково-кишкового тракту, чоловічого безпліддя і для підвищення імунітету. До цієї численної групи належать широко відомі Витапрост, Головата, Лонгидаза.

Сумісність свічок з іншими препаратами

Сумісність свічок з іншими препаратамиСупозиторії, як і всякі інші препарати можуть вступати у взаємодію з іншими препаратами і накладають на пацієнта ряд обмежень на період прийому. Лікуючий речовина свічок потрапляє в кров через слизову оболонку кишечника або піхви. Особливу обережність слід дотримуватися, якщо лікарський взаємодія не вказується в анотації до свічок.

 • Витапрост : Застосовується в урології. Впливає на токсичність нестероїдних препаратів, вступає в реакцію з антибіотиками. Впливає на концентрацію і швидкість реакції. Може викликати запаморочення, судоми, кровотечі, серцеву недостатність, задишку, шум у вухах, озноб.
 • Генферон: Містить інтерферон. Антибіотики і вітаміни посилюють дію Генферон. Є стимулятором імунної системи, що вимагає особливо обережного застосування при аутоімунних захворюваннях.
 • Ливарол : Застосовується в гінекології. Клінічні дослідження не виявили негативних наслідків взаємодії з іншими препаратами. Може викликати алергічну реакцію у статевого партнера.
 • Депантол : Вагінальні свічки. Анотація попереджає про несумісність з препаратами, що впливають на Ph внутрішнього середовища людини. Може викликати місцеву алергічну реакцію.
 • Віферон : Містить інтерферон, гармонійно поєднується з усіма іншими препаратами. Впливає на здатність до концентрації.
 • Бетадин : Вагінальні дезінфікуючі свічки. Надає побічний вплив на щитовидну залозу. Вступає у взаємодію з усіма дезинфікуючими препаратами, включаючи етанол і перекис водню.
 • Гексикон : Вагінальні свічки антибактерицидними дії. Взаємодіють з препаратами, що впливають на кислотність середовища. Можуть викликати алергію у вигляді свербіжу.
 • Головата : імуномодулювальний препарат. Клінічні дослідження не виявили взаємодія з іншими препаратами.
 • Полижинакс : Супозиторій противогрибкового, бактерицидного, антибактеріальної дії, що містить антибіотики. Пригнічується під дією сперміцидів.
 • Лонгидаза : Свічки протизапального і відновлює дії. Біодоступність препарату значно підвищується в результаті взаємодії з багатьма препаратами.
 • Тержинан : Вагінальні таблетки антимікробної дії. Згідно з інструкцією, лікарської взаємодія не виявлено.
Читайте также:  Дюфастон і алкоголь - Чи можна алкоголь при прийомі дюфастона?

З вищесказаного випливає, що діюча речовина практичним всіх перерахованих вагінальних та ректальних свічок вступають у взаємодію з іншими препаратами. Взаємодія ліків несе непередбачувані наслідки для організму.

Якщо в одних випадках дію супозиторіїв нівелюється, то в інших – відбувається посилення біодоступності і може привести до передозування.

Сумісність вагінальних свічок з алкоголем

Сумісність вагінальних свічок з алкоголемЕтиловий спирт надає повсюдний вплив на весь організм в цілому, швидко всмоктуючись у кров. Свічки використовуються в медицині для локального впливу на конкретну область. Проте, діюча речовина вагінальних препаратів перетинається з алкоголем завдяки кровоносній системі.

Ректальні супозиторії, що вводяться в пряму кишку, мають ще більший контакт з етиловим спиртом. Антибіотики, вступаючи у взаємодію з алкоголем, приводять до побічного ефекту у вигляді алергії, інтоксикації, кровотеч, загостренні хронічними захворюванями.

Практично жодна інструкція не містить інформацію про сумісність алкоголю та діючої речовини. Досить того, що препарат активно взаємодіє і піддається впливу інших ліків, щоб зрозуміти небезпеку прийому алкоголю під час курсу терапії.

Наслідки прийому алкоголю при вагінальних свічках

Не слід забувати, що етиловий спирт містить цукор і дріжджі. Ці компоненти створюють підґрунтя для зростання патогенної мікрофлори. Лікування із застосуванням свічок стає повністю марним, оскільки грибки, патогенні бактерії отримують додаткове харчування на тлі прийому алкоголю.

[idea] Інтоксикація може привести до критичного погіршення самопочуття і приємне застілля закінчиться реанімацією. [/idea]

Свічки, що містять інтерферон, є імуномодуляторами. Жодні клінічні дослідження не здатні прогнозувати наслідки одночасного прийому алкоголю і активаторів імунної системи. Причиною тому служить непередбачуваність реакції, обумовлена ​​індивідуальними особливостями організму кожної людини.

Читайте также:  Прийом алкоголю після курсу лікування антибіотиками або чи можна пити алкоголь після прийому антибіотиків?

Через скільки часу можна пити алкоголь після застосування вагінальних свічок?

Через скільки часу можна пити алкоголь після застосування вагінальних свічокЯкщо алкоголь не можна приймати під час лікування, то через скільки можна пити після завершення курсу терапії – задаються питанням пацієнти. Дія свічок закінчується протягом першої доби. Не можна випивати спиртне, маючи недоліковану молочницю або кандидоз. Алкоголь спровокує новий поштовх росту бактерій і грибків, тому потрібно дочекатися результат контрольного аналізу.

Вагінальні свічки і алкоголь – думки

Більшість супозиторіїв призначають для відновлення жіночого і чоловічого здоров’я. Гармонійні стосунки неможливі без інтимного здоров’я. Досягнення сучасної медицини дозволяють подолати багато проблем. В інтересах самих пацієнтів дотримуватися лікарських рекомендацій.

[idea] Спиртне не є життєво необхідним продуктом харчування і не складе великої проблеми обійтися без нього два-три тижні. [/idea]

голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x